Të gjitha kategoritë
enEN
Profili i kompanisë

:Shtëpi> Rreth nesh > Profili i kompanisë

Profili i kompanisë
 • about13
 • about14

RRETH NESH

Profili i kompanisë

Zhuzhou Mingri i çimentuar karabit Co., Ltd.

E vendosur në Zonën Liyu Industrisl, Zhuzhou City, Tianyuan District, Province Hunan, Zhuzhou Mingri Cemented Carbide Co., Ltd, u themelua në maj të 2001 me një investim prej 40 milionë RMB. Ne zotërojmë linjë prodhimi të përditësuar, pajisje të avancuara, shumë teknikë. Ne kemi kaluar ISO 9001:2008,ISO 9001:14001. Dhe ne kemi bërë gjithmonë të pamundurën për t'u ofruar klientëve tanë cilësi të lartë, çmimin më të mirë dhe shërbime të kënaqshme.

Ne jemi të specializuar në seritë e produkteve të karbitit të tungstenit, të tilla si bërthamat e farkëtimit të ftohtë, majat e ngjitura, prerëset e disqeve, pllakat dhe dërrasat, majat e sharrës, shufrat e rrumbullakëta, copat dhe butonat e shpimit të shkëmbit, mjetet e bluarjes, mjetet e stërvitjes për eksplorimin gjeologjik etj. Prodhimet tona eksportohen në MB, Evropë, Japoni, Tajvan dhe Azinë Juglindore etj.

Jeni të mirëpritur të bëni një vizitë në fabrikën tonë!

 • 办公环境
 • 办公环境
 • 办公环境
 • 办公环境
   • 生产设备
   • 生产设备
   • 生产设备
   • 生产设备
   • 仓储物流
   • 仓储物流
   • 仓储物流
   • 仓储物流

   • ambient zyre

   • pajisjet e prodhimit

   FORCA E MARKAVE

   Forca e R&D

   E vendosur në qytetin Zhuzhou, Provinca Hunan-baza e karbitit të tungstenit të Kinës, Zhuzhou Mingri Cemented Carbide Co., Ltd. u themelua në maj të 2001 me investim prej 17.1 milion dollarë dhe sipërfaqe prej 33000 ㎡. Me prodhim të përditësuar në linjë, pajisje të avancuara, teknikë profesionistë dhe ekspertë me çmime kombëtare si konsulentë me kohë të plotë. Kemi kaluar gjithashtu certifikimin ISO 9001:2015 në cilësi dhe certifikimin ISO 9001:14001 në mjedis.

   • Forca e markës
   • Forca e markës
   • Forca e markës
   • Forca e markës

   SIGURIMI I CILITYSIS

   • Materiale të papërpunuara

    Filloni në burim, kontrolloni në nivele të shumta

   • Pajisja e arkës

    Pajisje të avancuara, zbulim inteligjent

   • Zbulim

    Garanci shkencore, Testim i rreptë

   Materiale të papërpunuara
   Lëndët e para me cilësi të lartë + Inspektim i rreptë
   filloni nga burimi, ndërtoni linjën e parë të mbrojtjes cilësore

   cilësia është gjithmonë e kënaqshme.pas hyrjes në fabrikë, lëndët e para kalojnë nëpër procedura të shumta për të garantuar cilësinë e lëndëve të para dhe për të garantuar cilësinë e produkteve nga burimi

   Pajisja e arkës
   Pajisje inteligjente + Zbulim preciz
   zbulimi automatik, me shkencë dhe teknologji për të siguruar cilësi

   saktësi të lartë të zbulimit, për të testuar produktet e tyre herë pas here për të siguruar cilësinë e produktit.

   Zbulim
   Sistemi i Garancisë Shkencore
   standardet e larta, kërkesat strikte, ndërtojnë linjën e tretë të mbrojtjes cilësore

   Kompania ka një laborator, të pajisur me pajisje testimi të nivelit të lartë vendas dhe të huaj, ka një numër inxhinierësh testimi me kohë të plotë, futjen e pajisjeve ndërkombëtare të testimit, me fokus "zbulimin e saktë, zbulimin automatik, zbulimin e shpejtë", standarde të larta janë të nevojshme për të siguruar cilësinë e produktit.

   NDERIMET E MARKAVE

   Për të mbështetur cilësinë e markës, marketingu i udhëheqjes së markës

   Ne ndjekim qëllimet e shërbimit të ndërmarrjes "inovative, pragmatike dhe efikase, ndjekja e përsosmërisë", për shumicën dërrmuese të klientëve me sigurimin perfekt të cilësisë së produktit dhe shërbimin pas shitjes, përpiqemi të krijojmë një sistem shërbimi tregu të cilësisë së pari, integritetit të favorshëm. , më shumë se dhjetë vjet përgjatë rrugës integriteti i sistemit të shërbimit të tregut fitues, që kompania të marrë një seri nderi dhe besimi të klientëve tanë


   • Certifikatë

    Certifikatë

   • Certifikatë

    Certifikatë

   • Certifikatë

    Certifikatë

   • Certifikatë

    Certifikatë

   • Certifikatë

    Certifikatë

   • Certifikatë

    Certifikatë

   • Certifikatë

    Certifikatë

   Kategoritë e nxehta